Rekreační areál Orlík-Loužek

ubytování a Apartmány Orlík

Tel: +420 601 210 874 /8:00-19:00
E-mail: info@orlik-apartmany.cz Rezervace
Chaty v Rekreačním areálu Orlík-LoužekVítáme Vás v areálu Loužek!

Chatky s apartmány v rekreačním středisku Orlík-Loužek

   Nabízíme ubytování také v chatách, a to hned v několika variantách. Každá chata má jeden centrální vchod a uvnitř 5 - 6 samostatných pokojů s vlastním vchodem. V každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Některé z pokojů mají i balkón nebo terasu. Ubytování v chatách probíhá po 2 až 4 lůžkách.
Chaty o 6-ti pokojích

Chatky s apartmány v rekreačním středisku Orlík-Loužek

   Jsou ideálním řešením pro větší rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí být při své dovolené pohromadě. Chata poskytuje 5 nebo 6 samostatných pokojů připravených pro příjemnou dovolenou. Každý pokoj má sociální zařízení a sprchový kout. Kolem chaty naleznete travnaté prostory a za chatou čistý a voňavý les. Chaty slouží spíše pro klidnou a odpočinkovou dovolenou s přímou cestou na písečnou pláž. Pokoje jsou uspořádány po 2 až 3 lůžkách. Celková kapacita těchto chat je 16 osob, na přání může být uspořádáno až pro 20 osob.Chatky s apartmány v rekreačním středisku Orlík-Loužek

Chaty s kuchyňkou a společenskou místností


   Některé z chat mají své kuchyňky a společenské místnosti. Potom chata nabízí zpravidla 5 pokojů a společenskou místnost s kuchyňkou. Každý pokoj má ale své vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Pokoje jsou uspořádány po 2 až 3 lůžkách. Celková kapacita těchto chat je 12 až 14 osob. Na požádání až 18 osob (s přistýlkami).


Chatky s apartmány v rekreačním středisku Orlík-Loužek

Celá chata k pronájmu


   Obě varianty chat - s kuchyní i bez - je možné si pronajmout na víkend nebo na celý týden či na celý rok. Chata bez kuchyně a společenské místnosti je pohodlná pro až 16 osob s ubytováním po 2 - 4 lůžkách. Na vyžádání je možnost upravit lůžka s přistýlkami až na 20 osob. Chaty s kuchyňkou a společ. místností jsou koncipovány pro 14 osob ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Na vyžádání se dají také upravit s přistýlkami až na 18 osob. K pronájmu chaty je možné si za zvýhodněných podmínek zapůjčit lodičku nebo požádat o připravení táborového ohně. Za zvýhodněných podmínek si k pronájmu chaty lze pronajmout i místo pro kotvení Vaší lodi. Týdenní pronájem celé chaty je zvýhodněn a je zde uskutečněna sleva.


Chatky s apartmány v rekreačním středisku Orlík-LoužekCeloroční pronájem chaty

Chatky s apartmány v rekreačním středisku Orlík-Loužek

   Líbí-li se Vám u nás v areálu a často rádi vyjíždíte s kamarády na víkendy na chatu, nebo jste větší rodina a je Vám přítomnost ostatních členů blízká, a to zejména při chvílích k odpočinku, potom pro Vás máme pronájem celé chaty, a to na celý rok!
Chatky s apartmány v rekreačním středisku Orlík-Loužek
Dotazy a objednávky na tel.: +420 601 210 874 nebo na uvedený E-mailKontaktujte nás na Kontakt na nás...