Rekreační areál Orlík-Loužek

ubytování a Apartmány Orlík

Tel: +420 601 210 874 /8:00-19:00
E-mail: info@orlik-apartmany.cz Rezervace
Firemní akce, Teambuilding, Školení u OrlíkaFiremní setkání, propagační akce, konference, výstavy, školení, teambuilding s hrami a sportem či podniková dovolená...

Sál s projektorem

    Firemní akce dělíme na veřejné a interní, proto Vám nabízíme jak potřebné soukromí při všech společných aktivitách Vašich zaměstnanců například během teambuildingu či školení, tak zároveň i propagaci Vaší veřejné akce, pro Vaše nové i stávající zákazníky. Propagace a reklama veřejných akcí pro Vás bude zajištěna zcela zdarma (umístíme Vám banner a reklamní/informativní článek na naše stránky, zajistíme příjezdovou cestu ukazateli pro lepší orientaci návštěvníků, a pokud nám poskytnete Vaše reklamní cedule, bannery či jiné věci, rozmístíme je po areálu).

   K dispozici jsou 4 samostatné konferenční místnosti a jeden přednáškový sál - všechny prostory jsou připraveny pro přednášky a prezentace s tabulemi i pro zapojení projektoru (k zapůjčení).


Konferenční místnost Učebna pro konferenceUbytování pro firmy


- v chatách o 5 až 6 pokojích se sociálním zařízením
    a sprchovým koutem. Max 16 osob v jedné chatě.

Ubytování pro firmy v chatách
Pokoj v chatě Struhy II. Pokoj v chatě

   Ubytování v chatách nabízí 5 až 6 samostatných pokojů v každé chatě. Chata má jeden centrální vchod, dále každý pokoj má svůj vchod a své sociální zařízení se sprchovým koutem. Kapacita jedné chaty je pro firmy max. 16 lůžek a dají se přizpůsobit dle požadavků na 2 až 4 lůžka v pokoji. V chatě je k dispozici lednička a na požádání lze umístit do každé chaty nádoby s čajem či šťávou. Nabízíme i chaty se společenskou místností a kuchyňkou. Počet chat je 10.
- v apartmánech s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením
   a sprchovým koutem. Po 2 - 4 lůžkách.

Apartmány v rekreačním středisku Orlík-Loužek
Apartmány Apartmán, Orlík-Loužek

   Nabízíme Vám pro Vaše zaměstnance, hosty i zákazníky ubytování v samostatných apartmánech s kuchyňkou, sociálním zařízením se sprchovým koutem a s balkónem s výhledem na vodu a marinu. Ubytování je možné po dvou až čtyřech lůžkách a zároveň je ubytování v blízkosti Koliby, kde se dají pořádat rauty, hostiny, pečené prase apod. Přesto provoz Koliby nikterak nenarušuje klid ubytování. Počet apartmánů je 36.

Ubytování firem a školicích akcí:

  • Ubytování v apartmánech a pokojích s vlastním sociálním zařízením
  • Překrásná příroda s travnatými prostory pro všestranné využití
  • Mnoho sportovních aktivit a příprava sportovišť a vybavení
  • Prostorné a prosvětlené konferenční místnosti s terasami 4x
  • Krásné výlety po Orlické přehradě - hausbótem na Zámek Orlík, hráz...
  • Catering, hostiny, rauty, občerstvení, grilované prase, pečená kuřata...
  • Projektor i plátno k zapůjčení
  • Kapacita až 240 lůžek
  • ZDARMA - pomoc při organizaci a pořádání sportovních aktivit
Galerie

Společenská místnost v chatě Struhy II. Apartmán v rekreačním areálu Orlík-Loužek Koupelna v chatách, Struhy II. Kuchyně v apartmánu Kuchyně v chatě, Struhy II. Volejbalové hřiště v rekreačním areálu Orlík-Loužek Minigolfové hřiště v rekreačním areálu Orlík-Loužek Ohniště s posezením Tenisový kurt v rekreačním areálu Orlík-Loužek Koliba pro večerní posezení Pečené a grilované prase na dřevu
Dotazy a objednávky na tel.: +420 601 210 874 nebo na uvedený E-mailPokračujte na kontakt Kontakt na nás...