Rekreační areál Loužek

ubytování a Apartmány Orlík

Tel: +420 602 491 899
E-mail: info@orlik-apartmany.cz Rezervace pobytu
Pronájem apartmánů


Chatky s apartmány v Rekreačním areálu Orlík-loužek

   Pro ty z Vás, kteří máte rádi své soukromí a pohodlí, máme speciální nabídku.

   Pronajměte si u nás apartmán nastálo!Za rozumnou cenu získejte exkluzivní možnost dovolené v soukromí Vašeho vlastního apartmánu, kdykoliv se Vám zachce! Využijte této jedinečné nabídky už nyní! Zaváděcí ceny pronájmu apartmánů Vás jistě budou zajímat. Pozor!!! Počet apartmánů je omezený, proto využijte naší nabídky co nejdříve!

   Každý apartmán je vybaven nábytkem; součástí každého apartmánu jsou předsíň s menší kuchyňkou, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, hlavní místnost a balkon s překrásným panoramatickým výhledem přímo na řeku a malebnou přírodu v okolí. Neradi se na dovolené povalujete a dáváte přednost aktivnímu odpočinku? Pak je náš Loužek tím pravým místem pro vaši dovolenou! Pouhých 60 metrů od apartmánů sejdete po upraveném povrchu přímo k vodě. V okolí máte k dispozici nepřeberné množství možností sportovního vyžití, nejrůznějších výletů, společenských her a mnoho dalšího. Jste hrdým majitelem krásné lodi? V případě Vašeho zájmu o pronájem apartmánu máte možnost kotvení lodi přímo v areálu. Ať už jste samotáři, manželé, ať jste velká rodina nebo parta přátel, využijte tuto příležitost k pronájmu Vašeho vlastního apartmánu! Jsme ochotní prodiskutovat Vaše veškeré individuální požadavky a naše ceny jsou opravdu výhodné!


Apartmán v rekreačním areálu Orlík-Loužek Kuchyně v apartmánu Poloostrov, kde se nachází Orlík-Loužek Výhled z apartmánu