Rekreační areál Orlík-Loužek

Ubytování a Apartmány Orlík

Tel: +420 601 210 874
E-mail: info@orlik-apartmany.cz RezervacePůjčovna lodí a člunů na Orlické přehradě

01 Dubna 2016

Marina Hook Marine na Orlíku !!!


Bez nutnosti VMP - k zábavě i výletu po Orlíku s koupánímMarina Hook Marina. Kotviště v RA Orlík-Loužek

   Nabízíme možnost zapůjčení lodiček na pádla i na motor, šlapadel se skluzavkou i člun s motorem.

   Se zapůjčenou lodičkou zažijete zábavu i adrenalin. Uskutečníte výlet po Orlické přehradě a můžete si udělat romantický výlet s pohledem na hráz Orlické přehrady nebo se plavit až k zámku Orlík či se můžete jen vykoupat na některých ze svých oblíbených pláží. K zapůjčení je i dětská záchranná vesta.


   Areál je lehce přístupný autem z Prahy. Loď si lze zapůjčit v recepci rekreačního areálu Orlík-Loužek. Doporučujeme si zapůjčení lodi včas zarezervovat emailem
nebo i telefonicky na tel.: +420 601 210 874 / 721 213 928.Lodičky s motoremMarina Hook Marina. Kotviště v RA Orlík-Loužek

    Půjčovna lodí na Orlíku umožňuje zapůjčení lodičky s motorem 2,6 Hp nebo pro odvážnější a zkušenější s 5 Hp motorem. Na zapůjčení těchto lodí s motory není potřeba oprávnění VMP (Vůdce malého plavidla) a každý, kdo si loď zapůjčí, je seznámen s obsluhou motoru a základními pravidly chování a plavby na řece Orlík. Jízda ve dvou lidech je i s těmito menšími motory rychlá, svižná a zábavná a plavba na Zámek Orlík Vám bude trvat pouhou hodinu. Kapacita lodě, pramičky, je 3 až 5 osob dle typu. Od 18 let.
Člun s motoremMarina Hook Marina. Kotviště v RA Orlík-Loužek

    Člun s motorem 2,6 Hp nebo 5 Hp je určen pro 2 až 3 osoby a poskytne Vám velice zábavnou a adrenalinvou jízdu. Díky velice lehkému ale stabilnímu člunu je jízda svižná a rychlá. Tento člun je k dispozici pro osoby, které již u nás měly zapůjčenou lodičku s motorem a mají tak zkušenosti s ovládáním motoru. Není potřeba oprávnění VMP. Každý je seznámen s obsluhou a pravidly plavby na tocích Orlické přehrady.

Šlapadla se skluzavkouMarina Hook Marina. Kotviště v RA Orlík-Loužek

    Pro děti i rodiče, pro přátele i pro zamilované nabízíme půjčení Šlapadel se skluzavkou na Orlíku. Šlapadla jsou stabilní, mají posezení pro dvě osoby, skluzavku do vody, nástupní žebříček z vody a plato pro opalování. Můžete se tak pohodlně projet, vykoupat se, zablbnout si a ještě si užít krásný výhled z vody. Kapacita šlapadla jsou 4 osoby a alespoň jedna osoba musí být starší 15 let.

Lodičky na pádlaMarina Hook Marina. Kotviště v RA Orlík-Loužek

   Standardní službou Mariny Hook Marine na Orlické přehradě je zapůjčení pramiček s pádly. Pramičky prošly přes zimu 2013 rekonstrukcí a nyní nabízejí bezpečné a pohodlné svezení. Pakliže si rádi zapádlujete, určitě doporučujeme zapůjčení pramičky a plavbu i mimo zátoku, kde máte pohled na hráz Orlík. Lodičky jsou pro 3 až 5 osob dle typu a jsou k zapůjčení od 15 let.
Dotazy a objednávky na tel.: +420 601 210 874 / 721 213 928

Kontakt Marina Hook Marine v RA Orlík-Loužek...

Ceny půjčovny ZDE...Galerie

Kotviště Orlík-Loužek Apartmány na orlické přehradě Lodička Orlík-Loužek Areál a ubytování na Orlíku z vody Kotviště na Orlíku Orlík-Loužek Molo a přístav na Orlíku Mlha na Orlíku Orlík-Loužek Orlík v mlze Kotvení na jednu noc Skládání a vytahování lodi na Orlíku