Rekreační areál Orlík-Loužek

Ubytování a Apartmány Orlík

Tel: +420 601 210 874 /8:00-19:00
E-mail: info@orlik-apartmany.cz RezervaceSport a sportovní vyžití v areálu Orlík-Loužek

01 Května 2018

Pro rodiny, sportovní kurzy i pro rekreaci !


Pro firmy a skupiny lze zamluvit a připravit sportoviště.Minigolf

Minigolf v RA Orlík-Loužek

    Můžete si u nás zahrát minigolf o 18 jamkách, jenž je posazen v přírodě areálu, a při hře můžete pozorovat volně pobíhající sysly po travnatých plochách. Minigolf je vhodný pro děti od 5 let s doprovodem. Vybavení v podobě holí a míčků si můžete zapůjčit v recepci hlavní budovy. Prosíme však o dohled nad dětmi, aby nešlapaly na dráhy, a o pomoc při vyndavání míčků z jamek - hrozí prošlápnutí dráhy - děkujeme.

Tenisový kurt

Tenisový kurt v RA Orlík-Loužek

    V areálu nalezenete i tenisové hřiště s umělohmotným povrchem a ohraničené vysokou dráťěnkou. Vybavení si můžete dovézt vlastní nebo si jej zapůjčit v recepci hlavní budovy. Půjčujeme rakety i míčky. Vstup na tenisové hřiště vyžaduje vhodnou obuv s hladkou podrážkou sálového typu.
Lodičky s motorem

Lodička s motorem v RA Orlík-Loužek

    Půjčovna lodí na Orlíku umožňuje zapůjčení lodičky s motorem 2,6 Hp nebo pro odvážnější a zkušenější s 5 Hp motorem. Na zapůjčení těchto lodí s motory není potřeba oprávnění VMP (Vůdce malého plavidla) a každý, kdo si loď zapůjčí, je seznámen s obsluhou motoru a základními pravidly chování a plavby na řece Orlík. Jízda ve dvou lidech je i s těmito menšími motory rychlá, svižná a zábavná a plavba na Zámek Orlík Vám bude trvat pouhou hodinu. Kapacita lodě, pramičky, je 3 až 5 osob dle typu. Od 18 let.Člun s motorem

Člun s motorem v RA Orlík-Loužek

    Člun s motorem 2,6 Hp nebo 5 Hp je určen pro 2 až 3 osoby a poskytne Vám velice zábavnou a adrenalinovou jízdu. Díky velice lehkému ale stabilnímu člunu je jízda svižná a rychlá. Tento člun je k dispozici pro osoby, které již u nás měly zapůjčenou lodičku s motorem a mají tak zkušenosti s ovládáním motoru. Není potřeba oprávnění VMP. Každý je seznámen s obsluhou a pravidly plavby na tocích Orlické přehrady.

Šlapadla se skluzavkou

Šlapadlo se skluzavkou v RA Orlík-Loužek

    Pro děti i rodiče, pro přátele i pro zamilované nabízíme půjčení Šlapadel se skluzavkou na Orlíku. Šlapadla jsou stabilní, mají posezení pro dvě osoby, skluzavku do vody, nástupní žebříček z vody a plato pro opalování. Můžete se tak pohodlně projet, vykoupat se, zablbnout si a ještě si užít krásný výhled z vody. Kapacita šlapadla jsou 4 osoby a alespoň jedna osoba musí být starší 15 let.

Lodičky na pádla

Lodičky na pádla v RA Orlík-Loužek

   Standardní službou Mariny Hook Marine na Orlické přehradě je zapůjčení pramiček s pádly. Pramičky prošly přes zimu 2013 rekonstrukcí a nyní nabízejí bezpečné a pohodlné svezení. Pakliže si rádi zapádlujete, určitě doporučujeme zapůjčení pramičky a plavbu i mimo zátoku, kde máte pohled na hráz Orlík. Lodičky jsou pro 3 až 5 osob dle typu a jsou k zapůjčení od 15 let.

Hřiště pro kopanou

Hřiště pro kopanou v RA Orlík-Loužek

    K hraní her jako jsou kopaná, florbal, vybíjená a podobné máme k dispozici hřiště se dvěma brankami. Na požádání toto hřiště můžeme nalajnovat a vyznačit čáry pro hraní konkrétních her. Standardně je u hřiště jedna lavička. V případě větších akcí nebo dle požadavků můžeme k hřišti dodat další lavičky k sezení.Hřiště pro míčové hry

Hřiště pro míčové hry v RA Orlík-Loužek

    Pro míčové hry máme další dvě hřiště. Tato hřiště jsou vhodná pro míčové hry jako jsou volejbal, nohejbal, ringo, házená, badminton. Sítě jsou standardně připraveny pro volejbal, pokud požadujete změnu výšky pro jinou hru, potom kontaktujte recepci, a síť Vám někdo ze zaměstnanců posune dle požadavků. Některé míče na některé hry a rakety pro badminton včetně košíčků jsou k dispozici k půjčení na recepci. K zapůjčení je i pumpička k huštění míčů.
Lesní kuželky

Lesní kuželky v RA Orlík-Loužek

    Na okraji lesa si můžete zahrát lesní kuželky. Kuželky naleznete v blízké kovové bedně, vyskládáte si je na hrací plochu a hra může začít. Podstava kuželek byla v roce 2013 zrekonstruována.

Rybolov

Marina Hook Marina. Kotviště v RA Orlík-Loužek

    Celý areál tvoří poloostrov a dvě zátoky. Z jedné strany poloostrova je pláž určena ke koupání a k půjčovně lodiček a z druhé strany je ideální místo pro chytání ryb. Ideálním místem je zejména z toho důvodu, že břeh je oddělen od zbytku areálu a od rekreantů lesem, je zde tedy klid a díky pořádání rybářských táborů je v těchto místech i zakrmeno na pořádné úlovky. K rybolovu je možné si zapůjčit i lodičku.

Petanque, cyklistika, in-line a další...

Petanque, cyklistika v RA Orlík-Loužek

    K zapůjčení je na recepci i další sportovní a herní vybavení. Můžete si zde dále zapůjčit petanque pro 3 i pro 6 hráčů, šipky, tága a koule ke hře kulečník, pálky a míček ke stolnímu tenisu a další jiné vybavení. Z našeho areálu můžete podnikat i cyklistické výlety na různá turisticky zajímavá místa a nebo po areálu trénovat in-line bruslení.

Dotazy a objednávky na tel.: +420 601 210 874 / 721 213 928

Kontakt Marina Hook Marine v RA Orlík-Loužek...

Ceny půjčovny ZDE...Galerie

Kotviště Orlík-Loužek Apartmány na orlické přehradě Lodička Orlík-Loužek Areál a ubytování na Orlíku z vody Kotviště na Orlíku Orlík-Loužek Molo a přístav na Orlíku Mlha na Orlíku Orlík-Loužek Orlík v mlze Kotvení na jednu noc Skládání a vytahování lodi na Orlíku